Apie mus

Mes įmonė kuri nori padėti vaikams sergantiems cerebriniu paralyžiumi.

Labai gaila, tačiau akivaizdu, kad Lietuvos žmonės dar neturi tiek tolerancijos, nei tiek artimo meilės, kad galėtų priimti tokius vaikus ir padėtų integruotis į jiems reikalingą aplinką. Mokam gražiai pakalbėti, galim parašyti atitinkamus įstatymus, bet kaip „žodį paversti kūnu” – nežinom. Tačiau tėvai, kurie augina tokius vaikus, privalo ir žinoti, ir mokėti, ir galėti. Jiems tenka išlaikyti didžiausią meilės vaikui išbandymą – priimti tokį, koks yra ir stengtis jam padėti. Kaip skiriasi ši meilė nuo tų kasdienių, džiaugsmingų, tačiau neįsipareigojančių šūktelėjimų „myliu tave” arba su nuolankiu pasididžiavimu ištariamų „čia mano sūnus (dukra)”. Šitų mamų ištartas „mano mylimas vaikas” slepia begarsę raudą bemiegėmis naktimis, nenurimstantį širdies skausmą, nesibaigiančias maldas ir neblėstančią viltį…

Todėl nusprendėme įkurti įmonę, kuri galėtų nors kiek prisidėti prie problemų sprendimo.

„Vilties šypsnio“ tikslas – teikti įvairiapusę pagalbą vaikams sergantiems cerebriniu paralyžiumi ir jų tėveliams, taip pat remti medicinos centrus, gydančius ir teikiančius reabilitacijos paslaugas Visi įmonės darbuotojai dirba neatlygintinai, kiekvienas įnešdamas į jos veiklą tam tikrą dalį.

Didžiausia mūsų svajonė specializuotos aukštos klasės su visa reikiama įranga ir reabilitacijos priemonėmis sanatorijos ar reabilitacijos centro įkūrimas Lietuvoje.

„Likimo šypsnio“ komanda suvokia, kad kasdien matant kaip su šia liga kaunasi mažieji Kovotojai, matant kaip dega jų akys, kurios taip nori turėti paprasčiausius dalykus tai galimybė vaikščioti, sėdėti, kalbėti, žaisti, kas sveikiesiems atrodo natūralu, neturi teisės pavargti, negali nuleisti rankų, netikėti. Vaikų šypsenos, žvilgsnis, rankutės, kaskart apsivejančios kaklą, beribė vaikų stiprybė, žmonių pasitikėjimas, veikla ir ištiesiama gerumo ranka tampa kasdienybės dalimi, skatinančia nuolat eiti į priekį ir ieškoti būdų, kaip įgyvendinti išsikeltus tikslus ir uždavinius.

VŠĮ ataskaita

Scroll Up